fbpx
+48 663 188 541TorzoPL

O nas

Kilka słów o naszej firmie

TORZO to firma zbudowana na fundamentach wiedzy i pasji do motoryzacji. Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, nabytym podczas pracy jako doradcy handlowi w salonach różnych marek. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Tobie nowe samochody na zdecydowanie konkurencyjnych warunkach. Oferowane przez nas samochody pochodzą tylko z polskiej dystrybucji od autoryzowanych dealerów. Współpracujemy z kilkudziesięcioma salonami różnych marek z całej Polski. Mamy dostęp do samochodów zarówno od ręki jak i zrealizujemy Twoją wymarzoną konfigurację do produkcji.

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty finansowe jak leasing operacyjny, leasing finansowy, wynajem długoterminowy, kredyt, pożyczka leasingowa czy leasing konsumencki. Pomożemy także zorganizować ubezpieczenie OC/AC. Dopasujemy wspólnie i porównamy każdy model finansowania. Nawiązując z nami kontakt, możesz być pewny, że doradzimy Tobie najlepsze możliwe dla Ciebie rozwiązanie.

Chcemy również umożliwić użytkowanie pojazdów jak najwyższej klasy – w jak najniższej racie. Znając pełne możliwości wykorzystania produktu jakim jest wynajem długoterminowy, możesz już dziś przesiąść się do samochodu, który niedawno był tylko sferą marzeń.

Broker samochodowy – kim jest?

Broker samochodowy to osoba, której zadaniem jest przede wszystkim pomóc klientowi przy zakupie nowego samochodu. Jest pewnego rodzaju pośrednikiem w transakcji, który przedstawi najlepsze warunki finansowania, zapewni największy rabat na wybrany pojazd lub pomoże znaleźć wymarzone auto. Korzystając ze swojego doświadczenia i wiedzy jest on w stanie zaproponować samochód najlepiej dopasowany do wymagań klienta. Ponadto inaczej niż w salonie samochodowym nie ogranicza się on jedynie do jednej marki, dlatego w porównaniu do dealera może być obiektywny z klientem

Czy wynajem długoterminowy się opłaca?

Każdy kierowca w swoim życiu staje przed wyborem kupna kolejnego samochodu. Wybór jest duży, ale cena nie zawsze sprzyja decyzjom zakupowym. Wysokie koszta często niweczą plany związane z inwestycją. Dzięki skorzystaniu z opcji finansowania CFM możemy cieszyć się samochodem przekraczającym zakładany początkowo budżet, ponieważ spłacamy tylko utratę wartości pojazdu.

Najem długoterminowy CFM jest podobny do swoistego abonamentu. Na czas określony w umowie otrzymujemy wybrany samochód, którym możemy pokonać określony limit km za określoną z góry ratę miesięczną. Kwota ta uzależniona jest od wielu czynników i pakietów dodatkowych dodanych do samego najmu. Poza tym dzięki wynajmowi możesz jeździć nowym samochodem co 3-4 lata.

Lista zalet wynajmu długoterminowego jest długa, najważniejszą kwestią jest stała kwota, którą płacimy miesięcznie za użytkowanie pojazdu wraz z dodatkowymi usługami wliczonymi w ratę takimi jak: Naprawy i przeglądy serwisowe, Wymiana opon zimowych wraz z przechowaniem, Ubezpieczenie OC/AC, Auto zastępcze i Assistance

Koniec z nieoczekiwanymi wydatkami związanymi z Twoim samochodem!

Mateusz Szefliński
Michał Juszczyński